• Pożegnanie klas IV

• Drodzy Nauczyciele,

W związku z obostrzeniami i utrudnieniami związanymi z pandemią, nie możemy podziękować Wam osobiście, zatem drogą internetową dziękujemy za:

• wszystkie porady i przekazaną wiedzę,
            • każdą pochwałę i krytykę, które pozwoliły nam być lepszymi ludźmi i lepszymi uczniami,
            • chwile wsparcia, podtrzymania na duchu, a przede wszystkim za mobilizację, która często gdzieś znikała w nieznanych nikomu okolicznościach,
            • lata ciężkiej i owocnej pracy.

Życzymy dużo uśmiechu i radości z wykonywanej pracy, a także sukcesów zawodowych i zawsze pojętnych uczniów.

Całemu Gronu Pedagogicznemu życzymy dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe.

Wdzięczni uczniowie klasy IV M

• Mamy to !!!!!

• W konkursie Energetyk 2021 dwie drużyny z naszej szkoły zajęły dwa pierwsze miejsca. Drużyna z klasy 4E : Paweł Kryś i Dawid Jastrzębski zajęła miejsce I, drużyna z klasy 3E: Adam Kotowski i Łukasz Włostowski - miejsce II.

GRATULUJEMY !!!!!!

Opiekunami grup byli p.Andrzej Makowski i p. Rafał Bućkowski.

• Uwaga!! Maturzyści

• Biblioteka czynna od jutra tj. 22.04.2021 do 29.04.2021 w godzinach 10.:00-13:00.

W tym czasie maturzyści mogą zwracać wypożyczone książki.

Przypominamy o zachowaniu reżimu sanitarnego.

• 23 kwietnia - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

• 23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. To wyjątkowe święto miłośników książek, bibliofilów i czytelnictwa ustanowiono oficjalnie w 1995 przez Światową Organizację UNESCO (ang. United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization).

Święto ma na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim. Data 23 kwietnia wybrana została z uwagi na to, że w tym dniu przypada rocznica urodzin lub śmierci wielu wybitnych pisarzy.

Z tej okazji uczniowie klasy 2 MT5 - Damian Pietruszewski i Kamil Sawicki zaprojektowali  okolicznościową  zakładkę do książki. Wystarczy kliknąć  „zakładka do pobrania” i możesz już drukować.