• Harmonogram dyżurów nauczycielskich

      •  

        Harmonogram dyżurów nauczycielskich w  rok szkolny 2022/2023

         

         

        Lp

         

         

        Nazwisko

        Imię

        Poniedziałek

        Godz.

        Wtorek

        Godz.

        Środa

        Godz.

        Czwartek

        Godz.

        Piątek

        Godz.

        Miejsce dyżuru

        1.  

        Kocoń

        Jacek

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        Gabinet

        1.  

        Cwalina

        Wioleta

         

         

        15.15- 16.00

         

         

        205

        1.  

        Fronc-Romaniuk

        Ewa

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        203

        1.  

        Borawski

        Andrzej

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        205

        1.  

        Arszułowicz

        Małgorzata

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        202*

        1.  

        Baczewska

        Anna

         

         

         

         

        15.15- 16.00

        202*

        1.  

        Bałazy

        Andrzej

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        214

        1.  

        Banach

        Bożena

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        202*

        1.  

        Borawska

        Beata

        16.00-16-45

         

         

         

         

        202*

        1.  

        Borkowicz

        Leszek

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        CKZ 203

        1.  

        Brzóska

        Szymon

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        234

        1.  

        Bućkowski

        Rafał

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        202*

        1.  

        Cieciórska

        Irena

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        306

        1.  

        Cieplińska-Gawrych

        Marzena

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        118

        1.  

        Czaplicka

        Jolanta

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        215

        1.  

        Dąbrowska

        Małgorzata

         

        15.15- 16.00 co 2 tygod.

         

         

         

        204

        1.  

        Dziedzicka - Twardowska

        Ewa

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        214

        1.  

        Dziekońska

        Edyta

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        117

        1.  

        Fabiszewska

        Monika

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        308

        1.  

        Filochowska

        Teresa

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        119

        1.  

        Gawryś

        Janusz

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        217

        1.  

        Gietek

        Janusz

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        P1

        1.  

        Gradowska

        Sylwia

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        202*

        1.  

        Gryczewska

        Katarzyna

         

         

         

        16.00-16.45

         

        204

        1.  

        Grzymała

        Marek

         

         

        15.15- 16.00

         

         

        202*

        1.  

        Jurkiewicz

        Maria

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        225

        1.  

        Kalicka

        Sylwia

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        318

        1.  

        Karwowski

        Robert

         

         

         

         

        15.15- 16.00

        202*

        1.  

        Kobylińska

        Sylwia

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        233

        1.  

        Kodzis

        Piotr

         

         

        15.15- 16.00

         

         

        236

        1.  

        Kołakowska

        Dorota

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        202*

        1.  

        Koziatek

        Dariusz

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        131

        1.  

        Makowski

        Andrzej

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        142

        1.  

        Marek

        Katarzyna

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        202*

        1.  

        Mieczkowska

        Katarzyna

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        234

        1.  

        Mikołajczyk

        Elżbieta

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        202

        1.  

        Milewska

        Mariola

         

         

        15.15- 16.00

         

         

        204

        1.  

        Nadolny

        Artur

         

        15.30-16.15

         

         

         

        202*

        1.  

        Niedźwiecki

        Michał

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        133

        1.  

        Obrycka-Meja

        Małgorzata

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        136

        1.  

        Parol

        Kamil

         

         

        15.15- 16.00

         

         

        202*

        1.  

        Pietrulińska

        Aleksandra

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        310

        1.  

        Piotrowski

        Andrzej

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        202*

        1.  

        Piotrowska

        Katarzyna

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        306

        1.  

        Piwko

        Kamil

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        138

        1.  

        Rodak

        Andrzej

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        140

        1.  

        Rogowska

        Joanna

         

         

        15.15- 16.00

         

         

        136

        1.  

        Romanik –

        Sutowska

        Małgorzata

         

         

        15.15- 16.00

         

         

        311

        1.  

        Sacharczuk

        Anna

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        237

        1.  

        Siwik

        Agata

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        227

        1.  

        Sobociński

        Marek

         

         

        15.15- 16.00

         

         

        P5

        1.  

        Śliwecki

        Dariusz

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        214

        1.  

        Trzaska

        Jadwiga

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        202*

        1.  

        Walijewska

        Małgorzata

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        120

        1.  

        Wróblewski

        Bernard

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        202*

        1.  

        Zakrzewska

        Iwona

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        229

        1.  

        Zalewski

        Kamil

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        134

        1.  

        Załuska

        Kazimierz

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        315

        1.  

        Zgrzywa

        Bożena

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        314

        1.  

        Żelechowska

        Hanna

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        202*

         

        1.  

        Antolak

        Waldemar

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        202*

        1.  

        Batko

        Iwona

         

         

         

        15.15- 16.00

        co dwa tyg.

         

        318

        1.  

        Bielak

        Ewa

         

         

         

        15.15- 16.00

        co dwa tyg.

         

        202*

        1.  

        ks.Brzostowski

        Bartosz

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        202*

        1.  

        Brzóska

        Jadwiga

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        310

        1.  

        Bukowski

        Paweł

         

         

         

         

        15.15- 16.00

        Co dwa tyg.

        202*

        1.  

        Chodorowski

        Rafał

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        202*

        1.  

        Dąbrowska

        Małgorzata

         

         

         

         

        15.15- 16.00

        204

        1.  

        Jasińska

        Katarzyna

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        202*

        1.  

        Klimaszewski

        Jarosław

         

         

         

        15.15- 16.00

        Co dwa tyg.

         

        202*

        1.  

        Kościuczuk

        Olga

         

         

         

         

        15.15- 16.00

        202*

        1.  

        Narewski

        Dominik

         

         

        15.15- 16.00

         

         

        202*

        1.  

        ks. Ołowski

        Wiesław

         

        15.15- 16.00

         

         

         

        202*

        1.  

        Turowski

        Zbigniew

        15.15- 16.00

         

         

         

         

        202*

        1.  

        Zakrzewska

        Marta

         

         

         

        15.15- 16.00

         

        136

        *202 – pokój nauczycielski

         

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży
      • sekretariat@zsmio.pl
      • Michał Niedźwiecki - administrator strony
      • (0-86) 219-87-93 fax. (0-86) 218-62-39
      • ul. Przykoszarowa 22, 18-400 Łomża 18-400 Łomża Poland
      • 718 14 59 880
      • Konto Rady Rodziców: 62 8762 0009 0012 0056 3000 0010
  • Galeria zdjęć

      brak danych