• Rekrutacja

• Informacje o terminach postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych

• DreamSpark
        • Systemy operacyjne dla uczniów
        • moodle
        • Platforma e-learningowa
        • matfiz
        • Strona matematyczno-przyrodniczna

• Rekrutacja

Uczniowie, którzy zostali zakwalifikowani do klas

• technik pojazdów samochodowych
          • mechanik pojazdów samochodowych
          • elektromechanik pojazdów samochodowych

proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły po drugie uzupełniające skierowanie na badania lekarskie.

• Spacer po Mechaniaku

Ze względów epidemicznych nie możemy zaprosić Państwa na tradycyjny Dzień Otwarty.

Przygotowaliśmy jednak film, dzięki któremu będą Państwo mogli pospacerować po naszej szkole.

Zapraszamy zatem do zwiedzenia naszych sal lekcyjnych, pracowni zawodowych, obiektów sportowych na terenie szkoły, biblioteki i wielu innych miejsc.

• Pożegnanie klas IV

Drodzy Nauczyciele,

W związku z obostrzeniami i utrudnieniami związanymi z pandemią, nie możemy podziękować Wam osobiście, zatem drogą internetową dziękujemy za:

• wszystkie porady i przekazaną wiedzę,
          • każdą pochwałę i krytykę, które pozwoliły nam być lepszymi ludźmi i lepszymi uczniami,
          • chwil
        • Mamy to !!!!!

W konkursie Energetyk 2021 dwie drużyny z naszej szkoły zajęły dwa pierwsze miejsca. Drużyna z klasy 4E : Paweł Kryś i Dawid Jastrzębski zajęła miejsce I, drużyna z klasy 3E: Adam Kotowski i Łukasz Włostowski - miejsce II.

GRATULUJEMY !!!!!!

Opiekunami grup byli p.Andrzej Makowski i p. Rafał Bućkowski.

• Witamy na stronie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży

• Zapraszamy na film promocyjny szkoły

• MikroTik
    • {#1508} 1