• Rekrutacja

• Informacje o terminach postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych
        • DreamSpark
        • Systemy operacyjne dla uczniów
        • moodle
        • Platforma e-learningowa
        • matfiz
        • Strona matematyczno-przyrodniczna

• Pożegnanie klas IV

Drodzy Nauczyciele,

W związku z obostrzeniami i utrudnieniami związanymi z pandemią, nie możemy podziękować Wam osobiście, zatem drogą internetową dziękujemy za:

• wszystkie porady i przekazaną wiedzę,
          • każdą pochwałę i krytykę, które pozwoliły nam być lepszymi ludźmi i lepszymi uczniami,
          • chwil
        • Mamy to !!!!!

W konkursie Energetyk 2021 dwie drużyny z naszej szkoły zajęły dwa pierwsze miejsca. Drużyna z klasy 4E : Paweł Kryś i Dawid Jastrzębski zajęła miejsce I, drużyna z klasy 3E: Adam Kotowski i Łukasz Włostowski - miejsce II.

GRATULUJEMY !!!!!!

Opiekunami grup byli p.Andrzej Makowski i p. Rafał Bućkowski.

• Uwaga!! Maturzyści

Biblioteka czynna od jutra tj. 22.04.2021 do 29.04.2021 w godzinach 10.:00-13:00.

W tym czasie maturzyści mogą zwracać wypożyczone książki.

Przypominamy o zachowaniu reżimu sanitarnego.

• 23 kwietnia - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. To wyjątkowe święto miłośników książek, bibliofilów i czytelnictwa ustanowiono oficjalnie w 1995 przez Światową Organizację UNESCO (ang. United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization).

Święto ma na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim. Data 23 kwietnia wybrana została z uwagi na to, że w tym dniu przypada rocznica urodzin lub śmierci wielu wybitnych pisarzy.

• Międzynarodowy Dzień Ziemi

Zachęcany wszystkich uczniów do aktywnego udziału w akcji ekologicznejzwiązanej z Międzynarodowym Dniem Ziemi obchodzonym na całym Świecie 22 kwietnia.

Wiosenna zbiórka ekologiczna Ekologia za sadzonkę zorganizowana jest przez Zakład Gospodarowania Odpadami Sp z o.o. w Łomży w dniu 22 kwietnia 2021r. w godzinach 14.00 - 17.00 na parking przy Parku Wodnym MOSIR w Łomży przy ul. Wyszyńskiego.

• Witamy na stronie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży

• Zapraszamy na film promocyjny szkoły

• MikroTik
    • {#1508} 1