• Film promocyjny

• Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego naszej szkoły.
        • DreamSpark
        • Systemy operacyjne dla uczniów
        • moodle
        • Platforma e-learningowa
        • matfiz
        • Strona matematyczno-przyrodniczna

• Wizyta studentów informatyki PWSiP w klasie IIi

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję gościć przedstawicieli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości.

Sebastian Chrzanowski, opiekun Samorządu Studenckiego i pracownik Uczelni oraz absolwent naszej szkoły Kamil Gawek.

Goście opowiadali o studiach i pracy w zawodzie technik informatyk.

• Wystawa 600-lecie miasta Łomży

Wystawa 600-lecie miasta Łomży w dokumencie archiwalnym jest dostępna w naszej szkole w dniach 10-21 grudnia 2018 roku.

Wystawa została przygotowana z okazji jubileuszu 600-lecia praw miejskich Łomży.

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszego pięknego miasta.

• Paczka Dla Bohatera

W dniach 7-14 grudnia w naszej szkole odbywa się VIII Akcja Bożonarodzeniowa - Paczka Dla Bohatera.

Zbieramy upominki i produkty świąteczne: kawa, herbata, miody, SŁODYCZE, czekoladki, dobre jakościowo syropy, soki etc.

+ własnoręcznie wykonane: kartki świąteczne, bombki i ozdoby choinkowe w klimacie patriotycznym.

• Słowem Malowane 2018

W dniu 14 listopada rozstrzygnięto 4 edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego Słowem Malowane 2018 pod hasłem "100 x 100 dla Niepodległej". Na konkurs wpłynęło 551 prac z 75 placówek. Uczennica naszej szkoły Katarzyna Kadyszewska otrzymała wyróżnienie w kategorii szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

• Spotkanie łączników bibliotecznych!

Przypominamy, że w każdą pierwszą środę miesiąca odbywa się spotkanie łączników bibliotecznych. Najbliższe spotkanie odbędzie się jutro tj. 5 XII 2018 r. o godz. 10.35 (długa przerwa).

Nauczyciela bibliotekarze

• Uwaga konkurs!

Zapraszamy do udziału w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ”TĘCZA FOTO”.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny jest przeprowadzany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „ Pokolenie” przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

• Witamy na stronie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży

• Zapraszamy na film promocyjny szkoły

• {#1508} 1
    • {#1508} 2