• Film promocyjny

• Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego naszej szkoły.
        • Film promocyjny

• Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego naszej szkoły.
        • DreamSpark
        • Systemy operacyjne dla uczniów
        • moodle
        • Platforma e-learningowa
        • matfiz
        • Strona matematyczno-przyrodniczna

• Mistrzostwa szkoły w SCRABBLE

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w szkolnych rozgrywkach SCRABBLE - popularnej gry słownej. Zaczynamy w najbliższy czwartek – 21 III 2019 r. o godzinie 10.00 w czytelni szkolnej.

Pierwszym etapem będzie zarejestrowanie 4 drużyn- każda po 4 graczy. Jednocześnie, na 4 planszach, będzie grało 16 osób. Zwycięzcy z tych rozgrywek - 4 osoby, przystąpią do części finałowej. Dla zwycięzcy dyplom i drobny upominek, dla wszystkich graczy słodki poczęstunek.

• Biblioteka szkolna zaprasza na powitanie wiosny!

Zapraszamy do udziału w konkursie matematycznym i polonistycznym. Wystarczy 21 III 2019 roku (tj. czwartek) przyjść do biblioteki szkolnej i odpowiedzieć na 5 pytań (z matematyki lub języka polskiego) z zakresu szkoły ponadgimnazjalnej. O godzinie 13.00 nastąpi oficjalne rozstrzygnięcie konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymają słodkie niespodzianki!

• Bezpieczne z@kupy w sieci

W dniu 19.03.2019r. w Szkole Katolickiej Komenda Miejska Policji w Łomży wraz z Wydziałem do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w porozumieniu z grupą Allegro zostało zorganizowane spotkanie w ramach programu "Bezpieczne z@kupy w sieci".

Celem spotkania jest zapoznanie odbiorców z najczęstszymi zagrożeniami związanymi z zwieraniem transakcji internetowych, metodami weryfikacji kontrahentów oraz w efekcie wykształcenie u jego odbiorców postaw umożliwiających bezpieczne i świadome dokonywanie zakupów oraz płatności w cyberprzestrzeni.

• Uczniowie klas II, III lub IV to ogłoszenie jest dla Was

„Trzeci język obcy na maturze – język matematyki”

Pomyślisz pewnie, do matury jeszcze daleko… Nawet się nie obejrzysz i już będziesz maturzystą.

Skoro konkurs matematyczny, będą do rozwiązania zadania.

Cała trudność polega na tym, że treść zadań będzie w języku angielskim.

Konkurs odbędzie się w Auli naszej szkoły w dniu 21 marca 2019 r.

• WarsawMotorcycle Show

W piątek, 1 marca, uczniowie naszej szkoły z klas o profilu samochodowym (2S i 3S), wraz z opiekunami: Panią Katarzyną Marek, ks. Pawłem Michałczakiem i Kamilem Piwko, wzięli udział w targach motocykli odbywających się w Nadarzynie. Wyjazd został zorganizowany przy dużym zaangażowaniu nauczyciela przedmiotów zawodowych- pana Kamila Piwko.

• Uwaga! Konkurs plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „ Czytanie jest the best!”. Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada o. w Białymstoku, Fundacja Sąsiedzi oraz Szkoła Podstawowa nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku.

Cele szczegółowe konkursu:

- promowanie czytania jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu,

• Witamy na stronie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży

• Zapraszamy na film promocyjny szkoły

• {#1508} 1
    • {#1508} 2