• „Mechaniak” czyta w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania

• Uczniowie i Nauczyciele naszej szkoły z zaangażowaniem włączyli się w akcję głośnego czytania, do której zaprosiła nas ponownie Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży. Efekty naszej pracy oraz ulubione książki Waszych kolegów możecie zobaczyć (i posłuchać) na blogu biblioteki publicznej (filianr6lomza.blogspot.com).

Jak się przekonacie - „Mechaniak” czyta i udowadnia, że można to robić wszędzie!

• WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Odzyskanie Niepodległości przez Polskę”

• Komisja w składzie: Przewodnicząca – Pani Małgorzata Obrycka – Meja Członkowie: Pani Iwona Zakrzewska, Pan Kamil Parol oceniła prace i ustaliła werdykt:

• I miejsce: Mateusz Kaczmarek 4MT5;
          • II miejsce: Jakub Kaczyński 4MT5;
          • III miejsce: Katarzyna Chaberek 3TGT5

Wyróżnienie: Kacper Komorowski 2MT5

Gratulujemy zwycięzcom!

• KONKURS „PATRIOTYCZNE INSPIRACJE 2020”

• Dnia 5 listopada 2020 roku o godz. 11.00 obradowało  jury konkursowe  w składzie: przewodniczący - p. Jacek Kocoń, członkowie: p.  Edyta Dziekońska, p. Mariola Milewska.

Po analizie fotografii komisja postanowiła, że nie zostaną przyznane 1,2,3 miejsca, a jedynie wyróżnienia.

Otrzymują je następujący uczestnicy konkursu:

- w kategorii szkół podstawowych - Martyna Misarska ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Korycinie,

- w kategorii szkół ponadpodstawowych – Mateusz Gronostajski z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży.

Gratulujemy wyróżnionym i bardzo dziękujemy za udział w konkursie.

Nagrody oraz dyplomy prześlemy pocztą.