• Witamy w nowym roku szkolnym 2018/19

• 12.09.2018 13:45
        • Wszystkich miłośników książek - i nie tylko- witamy w nowym roku szkolnymi i zapraszamy do współpracy z biblioteką szkolną. Zachęcamy do korzystania z księgozbioru, czekamy na Was,  liczymy na ciekawe pomysły i zaangażowanie. Jednocześnie życzymy owocnego i spokojnego roku szkolnego 2018/19.
        • „Lubić czytanie- to znaczy godziny nudy, które człowiek miewa w życiu, zmieniać na godziny radości.”

Monteskiusz

Zadania przewidziane na ten rok szkolny:

• organizacja szkolnego konkursu plastycznego z okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę- październik 2018r.
          • przeprowadzenie międzyszkolnego konkursu fotograficznego „Patriotyczne inspiracje”- listopad 2018r.
          • konkurs dla uczniów klas zawodowych pod hasłem „Czytam, więc wiem”- kwiecień 2019
          • DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA - akcja głośnego czytania „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego - 28 września 2018r.
          • „Jak nie czytam, jak czytam” - IV edycja ogólnopolskiej akcji czytania w tym samym czasie.

Z czytelniczymi pozdrowieniami

• Wróć do listy artykułów