• ZMIANA PLANU LEKCJI

• W środę 25.03.2020r. nastąpi zmiana planu lekcji odnosząca się do zajęć zdalnych.

Proszę odczytywać informację wysyłane przez Librusa.

• Dwutygodniowa przerwa w nauce to nie są ferie!

• Dwutygodniowa przerwa w nauce z powodu zagrożenia koronawirusem to nie są ferie.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych uczniowie są zobowiązani do odczytywania wiadomości wysyłanych przez dzienniki elektroniczny. Przekazywane w nich są materiały do samodzielnej pracy w domu.

• Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

• Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 wszystkie zajęcia lekcyjne jak i pozalekcyjne w są odwołane od 12.03.2020 do 25.03.2020r.

Wszystkie komunikaty dotyczące organizacji pracy szkoły będą przekazane za pomocą dziennika elektronicznego oraz strony internetowej.

• Konkurs Energetyk 2020

• Uczniowie Mechaniaka podczas zmagań na konkursie Energetyk 2020.

Do etapu praktycznego zakwalifikowali się Paweł Kryś i Patryk Berliński.

W finale konkursu Energetyk 2020 uczniowie Mechaniaka zajęli drugie miejsce.

Gratulujemy !!!!!

• Wago - partner szkoły

• Dzięki uprzejmości firmy Wago do szkoły trafiły pomoce naukowe dla klas elektrycznych. Dzięki nim uczniowie poznają techniki łączenia przewodów.

Bardzo dziękujemy !!!!!

• Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

• 2 marca w auli szkolnej odbył się pierwszy Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych.

W konkursie wzięło udział ponad dwudziestu uczniów z klas I - IV.

Zwycięzcą konkursu został Michał Chojnowski z klasy II E. Drugie Miejsce zajął Antoni Perkowski z klasy I TG i trzecie miejsce Mirosław Sendrowski z klasy IV TTD.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz zachęcamy do pogłębiania wiedzy także poza zajęciami szkolnymi.

Organizatorzy Konkursu: nauczyciele historii

• Mechaniak Na Biegu Pamięci w Piątnicy

• 1 marca uczniowie Mechaniaka wzięli udział w Biegu Pamięci na Fortach w Piątnicy.

Bieg został zorganizowany w celu upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych.

Cześć i Chwała Bohaterom

• Jasełka szkolne