• Finał Regionalny Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety - 2019”

• W dniu 29 kwietnia 2019r. na obiektach strzelnicy sportowej w Piątnicy odbył się finał regionalny  Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety - 2019” zorganizowany przez Klub Strzelecki SAGITTARIUS Piątnica.

W zawodach udział wzięły zespoły dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych dawnego województwa łomżyńskiego.

Podczas finału zawodniczki i zawodnicy musieli oddać 30 strzałów z karabinka sportowego kalibru 5,6 mm do tarczy oddalonej o 50 m.

W klasyfikacji indywidualnej nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne zajmując całe podium:

• I miejsce – Marta Zagórska - kl. 3S,
            • II miejsce – Ewelina Tomaszczyk – kl. 4M,
            • III miejsce – Ola Dziemińska – kl. 1M

Wśród chłopców również dominowali uczniowie ZSMiO, którzy najwidoczniej pozazdrościli swoim koleżankom:

• I miejsce – Krystian Wysocki - kl. 2GT
            • II miejsce - Marcin Szpada - kl. 4F
            • III miejsce – Dominik Wiśniewski - kl. 4M

Prowadzona była również klasyfikacja zespołowa dziewcząt i chłopców, w której o kolejności decydowała suma punktów zawodniczek i zawodników danej szkoły.

Miejsca medalowe w grupie dziewcząt:

1. ZSMiO Nr 5 w Łomży     753 pkt
            2. ZSOiP Wys Maz.         404 pkt
            3. ZSA Zambrów                 239 pkt

Klasyfikacja medalowa chłopców:

1. ZSMiO Nr 5 w Łomży    759 pkt
            2. ZS w Niećkowie        523 pkt
            3. ZSOiP Wys Maz.        373 pkt

Sprzęt niezmiennie nosił Robert Karwowski.

• 25.04.2019r.

• W dniu 25.04.2019r. (czwartek) zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji.

• Plan zajęć

• W dniu 24.04.2019r. (środa) zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji.

• Akcja strajkowa 17 kwietnia 2019 r.

• 17 kwietnia 2019 r. będzie kolejnym dniem akcji strajkowej nauczycieli w ZSMiO nr 5 w Łomży.

Taką informację przekazał komitet strajkowy.

Wszyscy uczniowie,  którzy przyjdą do szkoły będą mieli opiekę pedagogiczną i w miarę możliwości pomoc dydaktyczną od nauczycieli,  którzy nie strajkują.

Dyrekcja szkoły na bieżąco będzie informowała o organizacji pracy w szkole w dniach następnych.

• Akcja strajkowa 16 kwietnia 2019 r.

• 16 kwietnia 2019 r. będzie kolejnym dniem akcji strajkowej nauczycieli w ZSMiO nr 5 w Łomży.

Taką informację przekazał komitet strajkowy.

• Akcja strajkowa 15 kwietnia 2019 r.

• W dniu 15 kwietnia 2019 r. w ZSMiO nr 5 odbędzie się akcja strajkowa nauczycieli.

Szkoła będzie otwarta i wszyscy uczniowie, którzy przyjdą będą mieli opiekę pedagogiczną.

Jeżeli strony społeczna i rządowa dojdą do porozumienia, zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem lekcji dla poszczególnych klas.

• Akcja strajkowa 12 kwietnia 2019 r.

• W dniu 12 kwietnia 2019 r. w ZSMiO nr 5 odbędzie się akcja strajkowa nauczycieli.

• Akcja strajkowa 11 kwietnia 2019 r.

• W dniu 11 kwietnia 2019 r. w ZSMiO nr 5 odbędzie się akcja strajkowa nauczycieli.

• Akcja strajkowa 10 kwietnia 2019 r.

• W dniu 10 kwietnia 2019 r. w ZSMiO nr 5 odbędzie się akcja strajkowa nauczycieli.

• Akcja strajkowa 9 kwietnia 2019 r.

• W dniu 9 kwietnia 2019 r. w ZSMiO nr 5 odbędzie się akcja strajkowa nauczycieli.

• Akcja strajkowa 8 kwietnia 2019 r.

• W dniu 8 kwietnia 2019 r. w ZSMiO nr 5 odbędzie się akcja strajkowa nauczycieli.