• Wizyta studentów informatyki PWSiP w klasie IIi

• W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję gościć przedstawicieli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości.

Sebastian Chrzanowski, opiekun Samorządu Studenckiego i pracownik Uczelni oraz absolwent naszej szkoły Kamil Gawek.

Goście opowiadali o studiach i pracy w zawodzie technik informatyk.

Na co zwrócić szczególną uwagę w szkole średniej i co można robić prócz grania w gry komputerowe.

Kolejnym etapem będzie wizyta na Uczelni oraz odbycie zajęć praktycznych

• Wystawa 600-lecie miasta Łomży

• Wystawa  600-lecie miasta Łomży w dokumencie archiwalnym  jest dostępna w naszej szkole w dniach 10-21 grudnia 2018 roku.

Wystawa została przygotowana z okazji  jubileuszu 600-lecia praw miejskich Łomży.

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszego pięknego miasta.

• Paczka Dla Bohatera

• W dniach 7-14 grudnia w naszej szkole odbywa się VIII Akcja Bożonarodzeniowa - Paczka Dla Bohatera.

Zbieramy upominki i produkty świąteczne:  kawa, herbata, miody, SŁODYCZE, czekoladki, dobre jakościowo syropy, soki etc.

+ własnoręcznie wykonane: kartki świąteczne, bombki i ozdoby choinkowe w klimacie patriotycznym.

Wszystkie artykuły można przynosić do sali 236.

• Słowem Malowane 2018

• W dniu 14 listopada rozstrzygnięto 4 edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego Słowem Malowane 2018 pod hasłem "100 x 100 dla Niepodległej". Na konkurs wpłynęło 551 prac z 75 placówek. Uczennica naszej szkoły Katarzyna Kadyszewska otrzymała wyróżnienie w kategorii szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. D. Kołakowska.

Gratulujemy!!!

• Spotkanie łączników bibliotecznych!

• Przypominamy, że w każdą pierwszą środę miesiąca odbywa się spotkanie łączników bibliotecznych. Najbliższe spotkanie odbędzie się jutro tj. 5 XII 2018 r. o godz. 10.35 (długa przerwa).

Nauczyciela bibliotekarze

• Dzień Otwarty Szkoły